Trzeźwiejący alkoholik – o życiu i trzeźwieniu..

Zapraszam do wysłuchania fragmentu książki Anonimowi Alkoholicy – rozdziału 2 pt. „Jest sposób” .
Książkę w wersji elektronicznej jak i papierowej można zakupić na stronie fundacji AA w Polsce : www.aa.org.pl.

„Rzadko się zdarza, by doznał niepowodzenia ktoś, kto postępuje zgodnie z naszym programem. Nie wracają do zdrowia ludzie, którzy nie mogą lub nie chcą całkowicie poddać się temu programowi. Zazwyczaj są to mężczyźni i kobiety, którzy z natury swojej nie są zdolni do zachowania uczciwości wobec samych siebie. Istnieją tacy nieszczęśnicy. To nie ich wina. Tacy się po prostu urodzili (…)”

My Anonimowi Alkoholicy znamy tysiące mężczyzn i kobiet, którzy byli w stanie równie beznadziejnym jak Bill i Bob (współzałożyciele Wspólnoty AA przyp. redakcji). Wielu z nich powróciło do zdrowia, dzięki temu, że rozwiązali problem alkoholizmu (…)

Naprawdę polecam – jest to wspaniała lektura w której zawarte są doświadczenia tysięcy alkoholików.

Książkę tę można zakupić na każdym mitingu AA . Można zamówić ją także na stronie fundacji AA w Polsce – oto link do sklepu :  Mogę także pomóc w jej zakupie.

Jeżeli chcesz przeczytać tę książkę w  języku angielskim, francuskim lub hiszpańskim – kliknij na właściwy odnośnik z nazwą języka.

 

.[jwplayer config=”test” file=”http://alkoholik.org/wp-content/uploads/2012/11/Anonimowi-Alkoholicy-2-Jest-sposob.mp3″ image=”http://alkoholik.org/wp-content/uploads/2012/11/WK_new_m_1.png”]
.
.
.

Jeżeli moja strona ci się podoba dodaj prosze plusik…
Reklama
Jest możliwość umieszczenia reklamy na mojej stronie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu