Trzeźwiejący alkoholik – o życiu i trzeźwieniu..

Możesz za darmo wysłać do mnie sms. Nie zapomnij podać swojego numeru telefonu  lub adresu e-mail ale wpisz je w treści wiadomości !!!
Namiętnie piszecie do mnie nie podając w treści sms-a swoich danych jednocześnie uniemożliwiając mo możliwość odpowiedzi. 

Niestety nie wiem czemu nr. telefonu lub adresy e-mail wpisane w polach informacyjnych bramki do mnie nie docierają.

Nie mogę wtedy odpisać ani oddzwonić bo nie wiem komu….

Uwaga
Dla wszystkich żon, córek, dzieci i innych przyjaciół i rodzin osób uzależnionych :

Wszystkie swoje doświadczenia w materii pomocy alkoholikowi zawarłem na stronach 
Gdy ktos bliski jest alkohlikiem u nie chce się leczyć
Gdy-ktos-bliski-jest-alkohlikiem-i nie-pije-ale-jest-jeszcze-gorzej/
Profesjonalną pomoc uzyskasz u terapeuty leczenia uzależnień, psychologa, na terapii DDA lub dla współuzależnionych. Otrzymasz ją także np. we wspólnocie AlAnon ( wspólnota przyjaciół i rodzin alkoholików).
Wybaczcie ale jestem uzależnionym i pomagam innym uzależnionym którzy chcą poradzić sobie z nałogiem. Nie jestem profesjonalistą, lekarzem, terapeutą i nigdy nie byłem współuzależnionym więc nie mam w tym zakresie doświadczeń. Co tydzień otrzymuję od Was wiele listów  – niestety moje doświadczenia pokazują że  nie jestem w stanie Wam pomóc. Dlatego proszę :nie traćcie czasu na wiadomości do mnie , tylko udajcie się po poradę do profesjonalistów.

Ta bramka stworzona jest dla ludzi którzy szukają rozwiązania, widzą że mają problem ale nie mogą sobie z nim poradzić. I nie mają środków na koncie by zadzwonić.
Wtedy oddzwaniam. O ile znam numer telefonu kogoś kto pisze.

Jeszcze raz :
Numer telefonu oprócz w rubryce wpisz także w treści wiadomości.  Inaczej nie będę znał twojego numeru telefonu więc nie odpiszę.

Mój nr. 508 483 304 ( Play)

 

 

 

Jeżeli moja strona ci się podoba dodaj prosze plusik…
Reklama
Jest możliwość umieszczenia reklamy na mojej stronie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu